Web Tasarımda Kalite Anlayışımız

Web Tasarım

Bazı Müşterilerimiz

Web Tasarımda Kalite Anlayışımız

Web Tasarımda Kalite Anlayışımız

Şüphesiz tüm sektör ve online-offline ürünlerde olduğu gibi web tasarımda da temel standartların olması kaçınılmazdır.

Kaliteli web tasarımda olması gerekenleri (temel özellikleri) önem derecesine göre sıralayalım.

Kullanılabilirlik

Geliştirdiğimiz ürünler izlediğimiz standartların tüm özellik ve detaylarını bir yana bırakalım, ilk düşünülmesi gereken temel amacını asla unutmayalım. Tüm yazılımlar gibi web siteleri de fayda üretmek amacı ile geliştirilir ve aynı amaçla kullanıma sunulur.
Kullanımı en kolay bir web tasarım; minimum emek harcayarak maximum fayda üreten websitelerinde bulunur. Kullanıcıyı hedefine ihtiyacı olan bilgileri vererek en kısa sürede kolayca ileten websiteler her zaman en iyi web tasarıma sahip profesyonel sitelerdir. Otalya Web Tasarım, ürettiği-geliştirdiği websitelerinde öncelikli olarak kullanılabilirlik konusununda farkını ortaya koyar.

Website Açılış Hızı

Teknolojinin gelişim hızı günümüz dünyasında diğer sektörlerin hiç birinin ulaşamadığı boyutlara ulaştı. Yeni bir teknolojik cihazın, uygulama yada platformun yayılması, geçtiğimiz yüzyılda yıllar sürerken, günümüzün tüketim çılgınlığında yayılıp kullanılması ve hatta doyuma ulaştıktan sonra unutulması bile 1 yılı geçmiyor.
    Hız her şeydir!  Bilgiye erişim hızı, çağımızın en büyük talebi ve teknoloji tedarikçilerin en büyük vaadi oldu artık. Web tasarım, bu etkileşimin arz ettiği en büyük alanı durumundadır.
Websitenizin açılış süresi, dünyaya karşı sizi vezir de edebilir, rezil de! 
Otalya Web Tasarım bu hassasiyetle yaklaşarak, geliştirdiği tüm websitesi ve online projelerde hız testleri ve optimizasyonları yaparak en hızlı websiteler hazırlıyor.
Tabi ki açılış hızı için gerekli olan güvenli - güçlü sunucu ve internet altyapısı, yazılım standartlarına uygun şekilde kodlanmış altyapı yazılımı. 2004 yılından günümüze kadar Otalya Yazılım tecrübesi bu konuda garanti vermektedir.
Kredi Kartlarına Taksit İmkanı