Kurumsal Website Tasarımı

Web Tasarım

Bazı Müşterilerimiz

Kurumsal Website Tasarımı

Kurumsal Website Tasarımı

Websiteler, dijital dünyada firmalar için ofis - dükkanla eşdeğerdir. Bu yüzden, firma nasıl ofis ve/ya mağazalarını düzenli ve şık tutma konusunda çaba gösteriyorsa çağımızın iletişim dünyasında websitelerinin de aynı ölçüde şık ve kurumsal görünmesi için çaba göstermeleri gerekiyor. 

Saniyelerle Müşteri Kazanmak / Kaybetmek 

Müşterileriniz websitenizi açar açmaz ilk bir kaç saniyede firmanıza güvenip güvenmeme kararını verir. İlk izlenimde güven veren kurumsal websiteler, sahiplerine daha çok kazandırıyor. 

Kolay Kullanımlı Olmalı

Ziyaretçiye aradığını vermezseniz, başarısız bir arama ve inceleme deneyimi yaşatırsanız, güven veren tasarımınız da işe yaramaz. Ürünlerinizi arayan müşterileriniz, ürün listelemenizi açıp detaylı incelemede zorluk yaşıyorsa, mağazanıza uğrayıp da aradığını bulamayan müşteriden farksızdır.

Mobil Uyumlu Website Olmalı

Dünya genelinde mobil internet trafiği toplam internet erişiminin 60% 'ne ulaştı. Antalya'da mobil internet kullanımı hakkında yayınladığımız istatistikleri de incelemelisiniz. Yani her iki internet kullanıcısından biri mobil cihazlarından websitenizi ziyaret ediyor. Telefonlarında rahatça açılmayan, bozulan websiteler artık oyunun dışında kalmaya mahkum oldu.
Kredi Kartlarına Taksit İmkanı