Profesyonel Websitesi Tasarımı

Web Tasarım

Bazı Müşterilerimiz

Profesyonel Websitesi Tasarımı

Profesyonel Websitesi Tasarımı Websiteniz ne kadar hızlı yada nekadar kullanışlı olursa olsun, kullanıcı ile ilk etkileşime giren websitenizin arayüz tasarımıdır. Eğer tasarımınız , kullanıcıya gereken güveni veremezse, %100 kaliteye ulaşmış ve hakettiğiniz verimi almış sayılmazsınız. Websitenizin tasarımı hem kullanıcıya güven vermeli hem de web sayfanızın amacına hizmet etmeli.
Websitelerinin tasarımı nasıl bir öneme sahip olduğunu basit bir modelleme ile anlatalım;

Araba Yıkamacı Modeli

Farzedelim; tanımadığınız bir şehirde arabanızı yıkatmak için bir yıkama dükkanı arayarak yolda hareket halindesiniz. Bir kaç farklı alternatif araba yıkamacı gözünüze çarptı. Hareket halinde olduğunuzdan dolayı seçmek için bir kaç saniyeniz var. Tabi ki, binanın dışardan görünümü, ışıklı tabelası en çok cezbeden dükkanı seçip girdiniz. Arabanızı teslim edip bekleme odasına geçtiniz. İçerisi karnaval misali, sizi sıkmadan bekletmek için çeşitli oyunlar, gazeteler, müzik setleri, masaj aletleri vs. gibi gereçler hizmetinize sunulmuş. İçecek ikramı ile de fazlası ile tatmin oldunuz. 
Ama bi dakka!  3 saat oldu arabanız hala hazır değil, bunu farkettiğiniz anda çanlar sizin için çalacak. Olması gerekenden 2 saat daha fazla bekledikten sonra, bakıyorsunuz arabanız özensiz temizlenmiş, yarım yamalak temizlenmiş.
Evet, şimdi bu modellemede sadede geleyim, işte beklenen soru: Sizce bu kaliteli bir hizmet mi?
Görsel tatmin her şey değildir! Ama verilen hizmeti daha fazla sevip sadakatimizi kazandırır. Otalya Web Tasarım, bu amaçla web tasarımı elementlerini kullanarak,  websitenizi; ziyaretçilerinizin beğenisini kazanan, hedefe en pratik ileten pazarlama ve/ya satış kanalınız olarak düşünür ve bu doğrultuda tasarlar.
Kredi Kartlarına Taksit İmkanı