Hakkımızda

OTALYA Yazılım & İnternet Hizmetleri


"Kendini tanımak marifetlerin marifeti" demiş büyük mütefekkir C. Meriç. Bir teknoloji firmasını tanıtmak için bile olsa edebi birikim gerekiyor.  Firmamızın tüm uzmanlıklarını, verdiği servis ve sunduğu ürünlerini websitemizin diğer ekranlarından inceleyebilirsiniz. Gelin burda Otalya hakkında biraz laflayalım.

İşimizin adı

16 yıllık birikimin getirdiği teknolojide fayda üretme tecrübemiz, Otalya Yazılım'ın en büyük sermayesidir. Dürüstlük temelinde yaptığımız tüm işleri, Otalya'nın şahsi projesi niyeti ile sahiplenip, "ne kadar verim alıyoruz ?", "bu proje müşterimize neler kazandıracak ?" sorularına cevap aramadan, proje analiz ve hedeflerimizi belirlemeden işlerimize başlamıyoruz. 

Standartlarımız

Websitelerin Otalya için bir ürün, müşterilerimiz için ise bir pazarlama ve satış kanalı olduğu gerçeğini hiç unutmuyoruz. Her websitesi, tasarımı ve altyapı yazılımı ile kapsamlı bir sistemin bütünleşik halidir.
Websitelerin kullanım amaçları da müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillenir. Kurumsal anlamda her firma kurumsal websitesi aracılığı ile kendini tanıtır. Ama her iş kolu ve sektör birbirinden farklı olduğu gibi kurumsal websiteleri de sektörüne, hedeflerine ve ürün portföyüne göre farklılık gösterir.
Ürünlerinin daha çok müşteriye ulaşmasını isteyen bir firma websitesi ile hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir firma websitesi bu doğrultuda farklı hedeflere ve içerik yönetimine sahip olmalıdır.
Otalya'nın tecrübesi işte bu noktada kendini gösterir.

Biz Kimiz?


Otalya Yazılım &İnternet Hizmetleri ailesi olarak kimliğimizi ifşa etme sırası geldi.  Kısaca "Biz Kimiz?" sorunun cevabını verelim.

Otalya; 2004 yılından günümüze kadar devam eden emek ve tecrübe birikimini artık bir marka halinde sunma ihtiyacının tezahürüdür. Otalya markasının arka planında uzun yılların getirdiği proje tecrübesi, teknolojik birikim ve sektörel vizyonun harmanı bulunmaktadır. Bu tecrübe  geliştirilen yazılımları sadece ürün olmaktan çıkarıp, firmalar için pazarlama - satış aracı ve büyüme fırsatına dönüştürmüştür.

Otalya Yazılım & İnternet Hizmetleri müşterileri tarafından güven veren, kontakta kalınması gereken nadir bir teknoloji ekibi olarak görülmektedir. Bunun temel sebebi de, danışmanlık ve yönlendirme hizmetlerimizin müşteri firmalarımızın faaliyet süreçlerinde yaşadıkları sıkıntılarda ilk akla gelen isimler olmasıdır.

Otalya Yazılım & İnternet Hizmetleri 

Atilla Akoğlu

Founder.

Otalya Yazılım Ayrıcalıkları

  • Verdiğimiz sözleri zamanında ve eksiksiz yerine getiriyoruz. Hayal değil gerçek sistemler geliştiriyoruz.
  • Özel kod yapısı kullanıyoruz, kesinlikle hazır sistemler (wordpress, joomla vs...) kullanmıyoruz.
  • Websitelerinizi mobil uyumlu tasarlıyoruz. Extra maliyet olmadan, mobil-tablet ve tüm PC cihazlar için uyumlu websiteler geliştiriyoruz.
  • Her zaman sizlerin kazancına yönelik çalışıyoruz. Biliyoruz ki, sizin kazancınız bizim en güzel referansımızdır.
  • Firmanızı online en iyi temsil etmek için tüm detayları hesaplıyor ve daha fazlasını sunuyoruz.
  • Ürünlerimize olduğu kadar hizmetimize de güveniyoruz. Bu yüzden garantili destek hizmeti sunuyoruz.
  • Kalem kalem size sürpriz masraf çıkarmaktan nefret ediyoruz. Bu konuda ciddiyiz,sizden daha çok nefret ediyoruz.
  • Verdiğimiz hizmet damaklarınızda kalacak, iş çevrenize bizleri tavsiye edeceksiniz.

100%

Müşteri memnuniyetinde oranımız 100%. Çünkü sizi dinliyoruz, neye ihtiyacınız olduğunu anlıyoruz. Sizin için en verimli web tasarım projeleri geliştiriyoruz.

Kredi Kartlarına Taksit İmkanı