Mobil Uyumlu Web Tasarımı

Web Tasarım

Bazı Müşterilerimiz

Mobil Uyumlu Web Tasarımı

Mobil Uyumlu Web Tasarımı

Web tasarım sektörü dünyanın en hızlı gelişen sektörlerinin başında gelir. Bunun başlıca sebebi bilgi çağının getirdiği yenilkler ve insanların bu yeniliklere çok hızlı adabte olmasıdır. İnternet teknolojileri, 10 öncesine göre artık yüzlerce kat fazla gelişti ve değişime uğradı. Hızla değişen bilgi teknolojileri de insanların internet kullanımı ve kullanım araçlarını da baştan başa değiştirdi. 

Neden Mobil Uyumlu Websitesi?

Mobil internet kullanım istatistiklerine baktığımız zaman, her geçen yılda 100%'den fazla artış gözetlenmektedir. İnternet ve teknoloji dünyasının gelişimi gün geçtikçe artarken, kullanıcıların da bilgiye ulaşma süresi aynı oranda azalmaktadır. Artık günümüz internet dünyasında mobil cihazlarda hızlı ve uyumlu çalışmayan websiteleri neredeyse yok hükmündedir. Bu sebeple, Web tasarımı hizmetlerimizin özelliklerinden bahsederken öncelikle Mobil uyumlu websitelerden bahsediyoruz.

Mobil internet teknolojilerinin kullanımı başladığı 2009 yılından beri, Otalya Yazılım - Antalya Web Tasarım firması, geliştirdiği bütün projeleri , küçük büyük demeden mobil uyarlamasını da gerçekleştirmektedir. Aslında müşterilerimize göstermek istediğimiz kalitemizin temeli de buna dayanmaktadır. Yıllardığın süregelen bir mobil web tasarımı tecrübemiz vardır.

Teknolojinin ortaya çıktığı ilk günden itibaren websiteleri mobil uyumlu geliştirmemizin temeli, gelecekte (yani günümüzde) mobil internet kullanımın yaygınlaşacağını öngörebilmemizdi.

tekrar ve defaatle söylemek istiyoruz ki, Otalya Yazılım - Antalya Web Tasarım firmamız yaptığı tüm web tasarım işlerinde mobil uyumluluğa dikkat etmektedir. 

Mobil uyumlu website referanslarımız, Google arama motorunda her zaman daha üst sıralarda yer edinmiş ve daha çok ziyaretçi trafiği  elde etmiştir.

Kredi Kartlarına Taksit İmkanı