En İyi Web Tasarım

Web Tasarım

Bazı Müşterilerimiz

En İyi Web Tasarım

En İyi Web Tasarım

Web tasarımda en iyi iddaasında bulunmak cesaret ister. Otalya'nın cesur ekibi bu konuda da oldukça iddaalı. Çünkü.... diye size sıralamamız gerekiyor tabi ki.

En iyi web tasarım firması olmak için, web tasarım hizmetini en iyi şekilde icra edip, müşterileri de her zaman memnun etmek gerektirir. Peki web tasarımda en iyi olmak için web tasarımın hizmetlerinde neler olması gerekiyor?

Müşteriyi dinlemek

Elimizde kara kaplı defterle sizi dinliyoruz. Nasıl bir websitesine ihtiyacınız var, sizin için en pratik çözüm nedir? İş potansiyelinizi arttırmak ve işiniz ile alakalı size daha çok verim elde edebilmek için, sizin de aklınıza gelmeyen , neler yapabilir, biz ne öneriyoruz gibi ufkunuzu açan bir beyin fırtınasının ardından websiteniz veya yazılımınızın genel çapını ortaya çıkarıyoruz.

Özgün Tasarım + Özgün Yazılım Üretimi

İhtiyaçlarınız ortaya çıkınca sizin için öncelikle tasarım çalışmasını başlatıyoruz. Kurumsal kimliğinize uygun, modern ve kolay kullanımlı bir arayüze öncelikle biz hayran oluyoruz ki, size sunabilelim. Tasarımla alakalı yine kısa bir istişareden sonra demo tasarımınızın son halini veriyoruz. 

Her projenin alt yapı yazılımın, yönetim panel ve modül bileşenleri farklılık gösterdiği için özgün yazılım her zaman daha esnek ve daha zengin olanaklar sunmaktadır. Özgün yazılımın hem özgürlüğü hem de sağlamlığı, Otalya Yazılım'ın en büyük farkıdır.

Projenizin tasarım ve yazılım entegrasyonunu tamamladıktan sonra içeriklerinizi uygulamaya geçiyoruz. Dilerseniz, yönetim panel eğitimleri için sizi tekrar ziyaret ediyoruz. (Dikkat ederseniz, her fırsatta sizi ziyaret etmek için bahane arıyoruz...)

Peki websitenizi yayına açtıktan sonra işimiz bitti mi? Antalya web tasarım firmalarının büyük çoğunluğu bu aşamada projeyi tamamlanmış sayar. 

Ama Otalya Yazılım'da asıl iş bu aşamada başlıyor. Nasıl mı? Anlatalım efendim;

Websiteniz için yayın hayatına geçtikten sonra, Google ve Yandex arama motorlarında doğru indekslenmesi için gerekli konfigürasyonları hazırlıyoruz. Sizin için düzenli içerik operasyonlarına devam ediyoruz, hem de müteakip 3 ay boyunca.

Yıl boyu teknik destek ve Yazılım Garantisi

Otalya Yazılım'ın her 10 yeni müşterisinin en az 7'i daha önce website yada yazılım yaptırmış ama, ihtiyacı olanı alamadığı ve belirli süreden sonra muhattab bulamamaktan dolayı büyük mağduriyetler yaşamış. Otalya Yazılım bu sıkıntılara son verebilmek için, hiç bir yazılım yada web tasarım firmasının veremeyeceği Yazılım Garantisi ve Yıl Boyu Ücretsiz Teknik Destek hizmetini vermektedir.

İşte bu verdiğimiz emek ve garanti, Otalya Yazılım şirketimizi Antalya'nın en iyi web tasarım firması yapıyor. Tabi ki, hedefimiz sadece Antalya değil,   Türkiye'ye kaliteli web hizmeti nasıl olması gerektiğini de gösteriyoruz.

Başınız ağrımadan, canınız sıkılmadan, işinizi büyütmeye odaklanın Otalya Yazılım ihtiyacınız olan her an siz web tasarım ve yazılım konularında arkanızda olsun.Kredi Kartlarına Taksit İmkanı