Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım

Bazı Müşterilerimiz

Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım Fiyatları

Antalya ve tüm Türkiye'de web sitesi tasarım fiyatları ile ilgili bir algı karmaşası bulunuyor. Web tasarım fiyatları neden bu kadar değişken?

Müşterilerimiz ile yaptığımız bir çok görüşmede bu soruyla muhattap oluyoruz ve her soruya detaylıca açıklama yapmak durumunda kalıyoruz. Bu kavram karmaşasının önüne geçmek için izah ettiğimiz detayları web sayfamıza da yayınlamak istedik.

Web tasarım fiyatlarında etken faktörler

Henüz çok genç bir sektörde hizmet verdiğimiz için maalesef müşterilerin zihninde standartlar ve beklentiler oturmuş değil. İnternet sitesi size neler kazandırır, ne gibi imkanlar sunar ve en önemlisi siz web sayfanızı tasarlarken ne bekliyorsunuz?
Profesyonel site tasarımı, firmanızı, ürün ve hizmetlerinizi kolaylıkla ziyaretçilerinize sunar ve bu ziyareti memnuniyetle sonuçlandırır.
İşte bu noktada, ziyaretçinin deneyim kalitesini üst düzeyde tutmak için websitesi tasarım aşamasında dikkat edilmesi gereken belli başlı standartlar bulunmaktadır. Bu standartlar web tasarım firmaları tarafından hiçe sayıldığı ve emek vermeden kolay yoldan satış beklentisi taşındığı için fiyat politikalarında bu denli değişkenlik gösteriyor.
Otalya Yazılım  - Antalya web tasarım ekibi tarafından uygulanan ve titizlikle takip edilen bu standartlar, içerik yönetim sistemi yazılımları ve optimizasyon işlemleri sizin için temel fiyat belirtecidir.

Sitenizin web tasarım özellikleri, gereken kalitede hazırlanmış ise zaten ödemeniz gereken tutarı fazlası ile size kazanç olarak sağlıyor. Diyebiliriz ki, websitenize yaptığınız yatırım size defalarca kez dönüş yapar.

Profesyonel Web Tasarımında Olması Gereken Özellikler

 • Web tasarımınız mobil uyumlu mu?
  Websiteniz mobil, tablet ve tüm PC cihazlar için uyumlu çalışmıyorsa, çağın gerisinde kalmışsınız demektir. Artık arama motorları bile mobil uyumlu olmayan sitelere önem vermiyor ve ziyaretçi iletmiyor.
 • Websiteniz için Google SEO ve Meta-Tags Optimizasyonu çalışması yapıldı mı?
  Arama motorlarında organik aramalarda öne çıkmak, firmanızı , ürün ve hizmetlerinizi arayan ziyaretçilere ulaştırmak için bu işlemlerin uzman eliyle yapılması gerekmektedir.
 • Websiteniz, firmanızın kurumsal kimliğine uygun tasarlandı mı?
  Online dünyada firmanızın sizin kimliğinizi yansıtmaması, sizin için fayda yerine zarar verebileceğinizi unutmayın.
 • Websitenizin açılış hızı nasıl ?  
  Hızlı internet, hızlı cihazlara sahip müşterilerinizden, yeterince hızlı açılmayan, açılması için bekleten bir websitenizi ziyaret etmelerini beklemeyin. 

Kredi Kartlarına Taksit İmkanı