Web Tasarım Müşterilerimiz Neden 2 Adım Önde?

|
Web Tasarım Müşterilerimiz Neden 2 Adım Önde?

Otalya Yazılım'ın tüm web tasarım müşterileri neden 1 değil 2 adım önde? Evet kabul ediyoruz, bu söz iddialı oldu, ama  Otalya Yazılım'ın tüm avantajlarını ve IT birikimini tanıyınca, siz 3. adımı da göreceksiniz.

Ücretsiz yıllık bakım ve destek hizmetimiz ile sürekli yanınızdayız!

Otalya Yazılım olarak bizi tercih etmenizi gerektiren birçok neden var. Profesyonel kadromuz, uygun fiyatlarımız, projelerimizi hızlı ve güvenilir bir şekilde yayına açmamız, müşterilerimizin web sitesinde istediği özelliklerden yararlı olabileceğini düşündüğümüz daha fazla özelliği koymamız, müşterilerimizin web siteleri hakkındaki sorunlarını hemen çözmemiz vb. gibi. Ancak bu özelliklerin dışında çok önemli bir detay daha Otalya Yazılım farkı ile sizlerle. 
Ücretsiz olarak yıllık bakım ve destek hizmetinizi yapıyoruz. Bu özelliğimiz de bizi Antalya’nın en iyi web tasarım firması yapıyor. 

3 Aylık Ücretsiz SEO Desteği ile rakiplerinizden öne geçiyorsunuz

Websitenizin geliştirme sürecinden sonra, yani ödeme yaptıktan sonra sırtımızı asla dönmüyoruz. Yayınlandığı günden itibaren 3 ay boyunca SEO konusunda destek veriyoruz. İçeriklerinizin hızlıca Google, Yandex, Bing vs. arama motorlarında üst sıralarda indexlenmesini sağlıyoruz. 
Bunu neden mi yapıyoruz? Biliyoruz ki, sizi işinizde 1 numara yapmak, bizi de web tasarımda 1. numara yapmak demektir.

Nedir bu yıllık bakım ve destek? 

Web siteniz yayına açıldıktan sonra sürekli sitenizin durumunu takip ediyoruz web sitenizin herhangi bir içerik güncellemenizden sonra oluşan aksaksılıkları siz fark etmeden bile biz çözmüş oluyoruz. Yıllık bakımda birçok web tasarım firması sizden çok fazla ödeme isteyeceklerdir. Biz ise herhangi bir sorunda sizin tek bir telefonunuzla, mailiniz ile veya ofisimize uğrayıp daha çayınızı bitirmeden o sorunu halletmiş oluyoruz.  

Web Tasarım'da Garanti Otalya Yazılım'da

Otalya Yazılım yıl boyunca websiteniz ile ilgili teknik aksaklık ve kesintisiz hosting sağlama konusunda garanti veriyor. Ve bunu 1 yıl değil, yenilenen hosting ödemelerinize de dahil ediyor. Bunun anlamı; Otalya Yazılım'da kaldığınız sürece hiç bir zaman kafanız ağrımıyor.
Biz Antalya’nın en iyi web tasarım firması Otalya Web Tasarım olarak web tasarım işlerimizde profesyonel kadromuz ve geniş referansımız ile sadece size özel tasarım ve yazılımla web sitenizi en uygun fiyata hazırlıyoruz. 
Sizler de bir web sitesi yaptırmayı düşünüyorsanız ister telefon ile, ister web sitemiz üzerinden veya isterseniz ofisimize gelip sözleşmeli, güvenilir ve hızlı bir şekilde web sitenizi yapabiliriz.

Bu Yazıyı Beğendiyseniz, Paylaşabilirsiniz