Antalya İnternet Sitesi Fiyatları

|
Antalya İnternet Sitesi Fiyatları

Antalya’da firmamızın diğer web tasarım firmaları arasında daha çok tercih edilmesinin sebebi her zaman bütçeye uygun fiyatlarla web sitesi tasarımı yapmamızdır. Kurumsal firmaların bir web sitesinde istediği tüm özellikleri tasarladığımız web sitesinde bulundurarak profesyonel ekibimizce kısa zamanda ve uygun fiyatlı olarak web tasarım hizmeti vermekteyiz. Vizyonumuz her zaman işletmelerin ve kurumsal firmaların kendilerine özel web sitelerini yayına açarak daha fazla kitleye/müşteriye ulaşması olmuştur. 

Antalya web tasarım firmaları içinde aldığınız fiyatları karşılaştırmak için size en akılcı çözüm yolunu gösterelim.

Web Tasarım Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Diğer Web tasarım firmalarında uygulanan fiyatlandırma politikası Otalya Yazılım'a benzer mi , bilmiyoruz. Fakat Otalya Yazılım'ın web tasarım fiyatlandırma ölçeklendirmesinde temel kriter Zaman'dır. Web tasarım ekibimizin söz konusu web tasarım projesi için ne kadar süre emek vereceğini bilmeden net fiyat veremiyoruz.

Bu yüzden web tasarım fiyatlarımız adil ve makuldür. Bunu haricinde geliştireceğimiz proje için uygulamamız gereken ücretli bileşenleri de analiz ederek net fiyat çıkarabiliyoruz.  Bu özel ücretli bileşenler, SSL, Özel IP, E-mail API, Canlı Destek gibi websitelerde kullanılacak özel eklenti ve bileşenlerdir.

Bu sektörde her zaman en iyisini üretmeye çalıştığımızdan dolayı müşteri memnuniyeti ve bağlılığı bizim için çok önemli ve biz bu memnuniyeti her gün görmeye devam ediyoruz. 

Memnuniyetlerinden ve takdirlerindne dolayı tüm müşterilerimize teşekkür ediyor sizi de web tasarım işleriniz için ofisimize bir çayımızı içmeye bekliyoruz. 


Bu Yazıyı Beğendiyseniz, Paylaşabilirsiniz