Türkiye Sirki

Türkiye Sirki

Proje Tarihi

26 Nisan 2018

Sektör

Portal Yazılımları

Türkiye’nin en büyük Sirk gösterileri yapan Türkiye Sirki firması için kurumsal ve portföy tanıtımları için modern bir web sitesi tasarımı hazırladık.
Firmanın vizyonunu daha güzel yansıtması için Otalya Yazılım ekibi, ürün ve içerik optimizasyonu için büyük emekler verdi.
Bu sektörde bir numara olan Türkiye Sirki firması 2006 yılında % 100 Türk sermayesi ve emeği ile Akhisar’da kurulmuştur. Gösteri Sanatları dallarına olan ilgisi ile Ulaş Cankut tarafından kurulan Türkiye Sirki, 2012 yılında gelişimini tamamlayarak Piti Uluslararası Sirk Organizasyon Sahne Oyunları ve Gösteri Sanatları LTD.ŞTİ, unvanı ile ülkemiz sektöründe girişimleri ve projeleri ile yeni başlayan şirketlere örnek teşkil edecek başarılar elde etmiştir.
Türkiye Sirki gösteri sanatları ve sahne oyunları hizmetinde faaliyetlerini tiyatro salonlarında, açık ve kapalı gösteri merkezlerinde,  kapalı spor salonlarında ve son beş yıldır da kendi öz sermayesi ile yerli mühendislerin emeği ve işçiliği ile ortaya çıkarttığı sökülüp takılabilir. 3.000 kişi oturma kapasiteli dev gösteri çadırında başarıyla sürdürmekte olup, bugün kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlayıcı, örnek bir girişimci ve güçlü bir ulusal yatırımcı olarak dikkat çekmektedir.
Türkiye Sirki olarak her gecen gün sektörümüze yenilikler katarak, çevreye zarar vermeyen, doğayla barışık ve insan sağlığını önde tutan projelerle hizmet üretmeye devam etmektedir.
Türkiye Sirki ziyaretçilerine hizmet vermeye başladı. Bize de hayırlı olsun demek düşer.

Projeyi İncele
Kredi Kartlarına Taksit İmkanı