SanayiSitesi.com.tr - Sanayi Siteleri Hizmet Portalı

SanayiSitesi.com.tr - Sanayi Siteleri Hizmet Portalı

Proje Tarihi

2 Nisan 2016

Sektör

Portal Yazılımları

Otalya Yazılım & İnternet Hizmetleri olarak iş yükümüzün çoğunluğunu oluşturan müşteri projelerimizi tanıtmaktan her zaman büyük keyif alıyoruz.

Ancak bu kez durum biraz farklı. Size Türkiye'nin Sanayi Sitesi - sanayisitesi.com.tr projesinden bahsediyoruz. Evet, bu proje Otalya Yazılım mutfağında geliştirildi.

Her şey bir çay sohbetinde başladı!

SanayiSitelerinde işinin ehli usta bulmak neden bu kadar zor ? Yüzlerce firma barındıran sanayi sitelerinde, işinin ehli, müşterileri her daim memnun etmek için var gücü ile çalışan ustalara, esnafları bulmak, samanlıkta iğne aramaktan zor oldu. Üzerinde akademik çalışma gerektiren bu sosyo-ekonomik problemin pratikte en temel kaynağı, farkettik ki;  henüz sanayi sektörlerinde hizmet standartları bulunmaması.
Oto Servisler, Tamirhaneler, Mobilya imalathaneler, dekorasyon, tadilat ve muadili bir çok iş kolunda yüzbinlerce firmayı tek bir hizmet portalında buluşturma ve tabiki, müşterilerin deneyimlerini ve hatta fiyat taleplerini, keşif ve ön görüşmelerini gerçekleştirebileceği bir sistem geliştirme hayali ile yola koyulduk.

81 Şehir, toplam 467 Sanayi Sitesi ve 100,000 firma Sanayi Sitesinde!

Öncelikle projemizin ilk etabında tüm sanayi sitelerini tek bir platformda tanıtım ve iletişim yönlendirme hizmetleri için rehber projemizi yayına açtık. Türkiye'nin tüm Sanayi Sitelerini tek bir ekrandan takip etmek için Tüm Sanayi Siteleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sanayi Sitelerinde Kaybolmaya Son!

SanayiSitesi size neler sunuyor? Oto Servis, Motosiklet, Mobilya, Ev Tadilatı, Tesisat ve Tamirat işleriniz için yorulmadan, sistem üzerinden fiyat öğrenebilir, -laf aramızda- pazarlık yapabilir ve anlaşma sağlayabilirsiniz. Firma firma gezmeden, firmalar ile ihtiyaçlarınıza yönelik online görüşme yapabilirsiniz.

Peki Güvenilir Firma Olduğunu Nereden Bileceğim?

Sizden önce bu firmalar ile iş yapan, anlaşma yapan tüm müşterilerimizden, ustamızın yaptığı iş, iş teslimi ve müşteri yaklaşımı konularında geri bildirim alıyoruz. Size benzer ihtiyaçlara sahip müşterilerin verdiği - onayımızdan geçen- yorumlar ve değerlendirmeler size en büyük referans olacaktır.
Tabi ki, sizden de işinizin tamamlanmasının ardından, ustamızı değerlendirmenizi isteyeceğiz.

Sanayi Sitelerinden Hizmet Alma Ücretleri

SanayiSitesi.com.tr tamamen ücretsizdir. İnanması zor, biliyoruz, ama gerçekten öyle!

Sanayi Siteleri firmalarından fiyat almak, iş anlaşması yapmak yada dileğiniz firmalar ile online görüşme yapmak tamamen ücretsiz.

Online Sanayi Sitesi'ni keşfetmeye hazır mısınız?

Projeyi İncele
Kredi Kartlarına Taksit İmkanı