Rival Tour

Rival Tour

Proje Tarihi

11 Şubat 2016

Sektör

Turizm & Seyahat Acenta

Knka Tourism firması için Rival Tour markası altında, seyahat ve acentecilik faaliyetlerinin kurumsal sunumu ve hizmet portföy tanıtımlarının gerçekleştirildiği rivaltour.com websitesini hazırladık.

Tatilciler için En Güzel Tatil Turları

Başta Antalya olmak üzere tüm Türkiye'de en gözde tatil mekanlarına düzenlenen tur aktivitelerini tatil meraklıları için şık bir konsept halinde tanıttık. Bu arada Antalya, İstanbul, Kapadokya gibi tatil turlarını şiddetle tavsiye ediyoruz...


Golf Meraklıları için Gold Turları

Dünya'da ve Türkiye'de sürekli çoğan golf merakı, Antalya Belek bölgesinde bulunan golf resort ve hotellerine olan ilgiyi de arttırıyor. Rival Tour markası ile Golf meraklıları da hem tatil hem de golf oynayabilecekleri eşsiz tatil paketlerine ulaşabilirsiniz.

Futbol Hotelleri

Avrupa  ve Rus futbol kulüpleri için en gözde kamp bölgesi Antalya'de tüm futbol hotelleri için Rival Tour hizmetinizdedir.


Proje Özellikler:

Global hedefleme yaparak 3 farklı dille uyumlu sistem geliştirdik. Müşterimizin başlıca hizmetlerinden tatil turları, golf hotelleri ve futbol hotel ve kamp organizasyonları için konsept bir içerik yönetim sistemi tasarladık ve bu doğrultuda altyapı geliştirdik.

Mobil, Tablet ve PC cihazlar için uyumlu olan rivaltour.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Projeyi İncele
Kredi Kartlarına Taksit İmkanı