EasyGoTransfer.com Online Transfer Sistemi

EasyGoTransfer.com Online Transfer Sistemi

Proje Tarihi

12 Ağustos 2015

Sektör

Online Transfer Sistemi

EasyGo Transfer firması için çok dilli rezervasyon ve içerik yönetim sistemi hazırladık. Açıkcası 3 adımda kolay rezervasyon modülü için verdiğimiz özveriye değdi. Mobil , Tablet ve PC cihazlar için uyumlu çalışan easygotransfer.com sistemi bir çok müşteri tarafından beğeni yorumlarını almak bize mutluluk veriyor.

"Antalya Transfer" SEO Çalışması

EasyGo Transfer firması için geliştirdiğimiz online transfer rezervasyonu sistemine, daha çok trafik ve etkileşim alması amacıyla arama motoru optimizasyonu (SEO) desteği verdik. 6 aylık ve 1 yıllık periyodlarla sunduğumuz SEO destek çalışmamızın geri dönüşümü çok başarılı geçti.
Antalya Transfer, Antalya Airport Transferleri, Antalya Havalimanı Transfer aramalarında 1. sayfada yer alan Easygo Transfer, Antalya'nın en çok ziyaret edilen Havalimanı Transfer firmalarından biri oldu.

Google Reklam Kampanyası Danışmanlığı

Transfer sistemi için gerekli gördüğü Google Reklam konusunda, internet reklam danışmanlık desteği verdik. Verdiğimiz bu danışmanlıkla, optimum maliyetle daha verimli reklam çalışmaları ortaya çıktı. Yıl boyunca 40%'a varan oranlara reklam maliyetlerini düşürmeyi başardık.
Projeyi İncele
Kredi Kartlarına Taksit İmkanı