Bayram Soğutma Online Mağaza

Bayram Soğutma Online Mağaza

Proje Tarihi

2 Ağustos 2017

Sektör

E-ticaret

Endüstriyel Soğutma ve Isıtma Ekipmanları ve Ürünlerinin Akdeniz bölgesindeki en büyük tedarikçisi Bayram Soğutma için hazırladığımız e-ticaret sistemi sonuna yayına açıldı.

20,000'den fazla ürün portföyünü, kolay kullanılabilir ve hızlı çalışan bir sistem üzerinde geliştirdik. B2C ve B2B modellerini birlikte sunan e-ticaret sistemimiz, hem müşterilere hem de Bayram Soğutma bayiilerine hesap yönetimleri, sipariş ve teslimat yönetimleri sunuyor.

Kredi Kartı Ödeme (Sanal Pos) Entegrasyonu

Bayram Soğutma müşterileri için basit kullanımlı arayüz üzerinde hem sepet, sipariş işlemleri hem de kredi kartı ile ödeme yapabilecekleri ekranları geliştirdik. Bu projemiz için iPara Sanal Pos kullandık. Bayram Soğutma ürünleri için 12 ay taksitli satışları sunduk.

Bayi Yönetim Ekranı

Bayram Soğutma bayiileri için online başvuru, sistem giriş ve sipariş işlemlerini tamamen güvenli sayfalarda hızlıca gerçekleştirmeleri için epey uğraş verdik. Dinamik iskonto ve havale extra iskontoları ile konsept ve özel bir e-ticaret sistemi ortaya çıkardık.

İlişkisel Ürün Yönetimi

Bayram Soğutma'nın geniş ürün portföyünde, yedek parçalar ve ekipmanların birbiri ile uyumlu parça ve modeller üzerinde ilişkisel bir sistem geliştirdik.

Otalya Yazılım geliştirdiği projeler ile övünmez ama, gerçekten içime sinen bir çalışma ortaya çıktı. 
Bayram Soğutma'ya hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz.
Projeyi İncele
Kredi Kartlarına Taksit İmkanı