Barbaros Oto - Yedek Parça

Barbaros Oto - Yedek Parça

Proje Tarihi

25 Ocak 2017

Sektör

Otomotiv

Akdeniz Sanayi Sitesi firmalarından Barbaros Oto - Yedek Parça, Antalya'nın köklü yedek parça ve özel servislerinden biri. Daha önce kullandıkları günümüz standartlarına uymayan zamanın ötesinde kalan site tasarımlarını yenileme taleplerini bize ilettiler.

Kurumsal Tasarım

Barbaros Oto kurumsal renkleri ve kurumsal kimliğine uygun logo çalışması ile birlikte,  yeni nesil Mobil, Tablet ve tüm PC cihazlar için uyarlanabilir bir tasarım çalışması yaptık. Görsel anlamda büyük bir karşılama sayfası ile birlikte, sunulan içeriklerin ziyaretçilerine güven veren bir navigasyonda çalışmasını sağladık.

Yedek Parça Ürünleri

Geniş yedek parça stokları için hazırlanan yedek parça ürün modülü için, ürün sınıflandırma (kategori) sistemi geliştirdik.  Turbo sistemi, kaporta sistemi, Öndüzen vs... gibi ürün kategorileri içinde Barbaros Oto Yedek Parça firması stoklarını takip edebilir ve ihtiyacınız olan ürünleri sipariş verebilirsiniz. Çıkma ve Orjinal Yedek Parçalar için yeni modül geliştirildi.

Oto Özel Servis Hizmetleri

Özel servis hizmetleri için hizmet modülü geliştirildi.  Özel servis hizmetlerinde anlaşmalı olan sigorta şirketlerinin tanıtımı için de ayrı bir sigorta modülü tasarladık.

2. El Oto İlan Modülü

Gerek firma bünyesinde gerekse araçlarını satmak isteyen tüm müşterilerin, satılık araçlarını tanıtmak için 2.el oto ilan modülü hazırladık. Bu şekilde sanayi siteleri firmaları arasında ayrıcalıklı bir konsepte sahip oldu.


2017 Güncelleme

Bakım Paketleri ve dinamik bakım paketi teklif sistemi geliştirilerek , müşterilerin Barbaros Oto üzerinden ihtiyacı olan tüm bakım işlemlerinin takip ve taleplerini yönetmesine imkan verdik.

Kiralık Ticari Araç Modülü

Antalya'da ilk olan bu faaliyetin, sistem üzerinde tanıtılması için yeni bir ticari araç kiralama modülü geliştirildi.
Projeyi İncele
Kredi Kartlarına Taksit İmkanı