Antalya Borabey Nakliyat

Antalya Borabey Nakliyat

Proje Tarihi

1 Mayıs 2017

Sektör

Nakliyat & Taşımacılık

Türkiye'nin en zorlu ve en kaotik sektörlerin başında Evden eve nakliyat ve taşımacılık sektörü geliyor. Bunu kişisel fikir olarak söylüyoruz ki, düşüncelerimizi haklı çıkaracak çok sayıda argüman da bulunuyor.

Evden eve nakliyat sektöründe rekabetin bilinçsizce kabartılması, web tasarım örneklerinin en kötülerinin yarıştığı sektör olduğu için bugüne kadar hep uzak kalmak istedik. Ne varki, profesyonel düşüncesi ve kurumsal vizyonu ile bizi de ikna eden bir firma çıktı.

Antalya Borabey Evden Eve Nakliyat firması için son 10 gündür verdiğimiz emeklerimiz bugün görücüye çıktı. Evden eve nakliyat sektörü için kaliteli sistem, gerçek içerik mottosu ile yola çıkarak yeni bir kulvar açmak niyetindeyiz. Otalya Yazılım'ın en büyük ayrıcalığı, geliştirdiği tüm sistemler her zaman büyük beğeni toplaması ve müşterimizi sektöründe lider konuma getirmesi olmuştur. Yine bu alışkanlığımızı devam ettirmek için yeni bir evden eve nakliyat projesi geliştirdik.

Çünki evden eve nakliyat sektöründe en büyük eksikliklerin başında kurumsal düşünce ve gerçek içerik çalışması geliyor. Otalya ekibimizin emekleriyle hazırlanan antalyaborabeynakliyat.com  websitesi artık müşterilerin hizmetinde.

Gelişmiş içerik yönetiminin yanısıra, müşterilerine birçok konuda karar vermelerine yardımcı özel bileşenler geliştirdik. Fiyat teklifi motoru, şehirler arası mesafe ve online fiyat hazırlama sistemi bunların başında geliyor.

Müşterimiz Antalya Borabey Nakliyat'a bize gösterdikleri ilgi, alaka ve güvenleri için teşekkür ederiz.

Hayırlı olmasını diliyoruz.

Projeyi İncele
Kredi Kartlarına Taksit İmkanı