İnternet Reklamları

İnternet Reklamları

Bazı Müşterilerimiz

Google Reklamları

Google Reklamları

Otalya Yazılım Dijital Reklam Ajansı faaliyeti olarak, Google Adwords Reklamları konusunda yoğun rekabet gösteren tüm sektörlerde en verimli ve en doğru internet reklamları sunuyoruz. İnternet ortamının en büyük arama motoru Google, ülkemizde %94'lük pazay payı ile aynı zamanda en verimli reklam aracı olarak da kullanıcılara hizmet vermektedir.

Peki Otalya Google Adwords Hizmetinde Neler Var?

Google Adwords Reklam ekibimiz; sektörünüz, ürün ve hizmetleriniz ile alakalı analiz ve adwords istatistiklerini inceleyerek, sizin için en doğru anahtar kelimelerde en verimli reklam yatırımı için en ekonomik kampanyalar oluşturur. Bu hizmetleri sizinle paylaşarak, periyodik raporlar eşliğinde reklam yatırımınız için yol haritanızı belirlemenize yardımcı olur. Verdiğimiz bu hizmet aslında, Google Adwords Reklam Danışmanlığıdır.

Google Adwords Reklam Danışmanlığı

Google Adwords herne kadar çalışma mantığı basit olsa da, yönetimi karmaşık ve değişken bir reklam politikasına sahiptir. Adwords reklamlarının doğru yönetilebilmesi için Adwords eğitim ve seminelerine katılım, uzun süren deneyim ve çalışma gerektirir. Otalya Adwords ekibi, 2009 yılından günümüze kadar Google Adwords reklamları ile işlerini büyütmek isteyen 100'den fazla müşteriye en doğru reklamlar ve en verimli kampanya yönetimleri konusunda hizmet vermiştir.
En verimli Google Reklam Yatırımı için her müşterimize 3 temel hizmet aşaması sunuyoruz. Bunları kısaca izah edelim;

Analiz ve Planlama

Öncelikle doğru ve verimli reklam kampanyaları için sizi yani reklamvereni tanımamız gerekiyor. Ne iş yapıyorsunuz, websitenizde yaptığınız işleri kaliteli bir şekilde yayınlanabiliyor mu? Ürün ve hizmetlerinizi tanımaya çalışıyoruz. Bu tanışmadan hemen sonra, sektörünüz, hizmetleriniz ve ürünleriniz için rekabet analizine başlıyoruz. Size uygun bütçelerde, en doğru anahtar kelimeler ile en ekonomik kampanyaları oluşturmak için istatisik ve analiz çalışmaları yapıyoruz. Kampanyanız için sunabileceğimiz Adwords kampanya uzantıları ve reklam türleri konusunda size anlaşılır bir şekilde brifing veriyoruz. Hangi reklam türleri size uygundur, hangi reklam uzantıları firmanız, ürünleriniz ve hizmetleriniz için uygundur? 

Reklam planlamanızda size kampanyanız için zamanlama, lokasyon bazlı hedefleme ve reklam uzantıları konusunda detaylı bilgi veriyoruz. Bu şekilde en doğru bütçelerle en verimli reklam oluşturmak için gerekli tüm bilgi alışverişini tamamlıyoruz.
Bu ayrıntıların planlanma sürecinden sonra teknik işlemlere başlayabiliyoruz.

Hesap Açılış Yönetimi

Adwords kampanyalarınızı takip ve yönetebilmek için gerekli hesap açılışlarınız, onay ve yetkilendirme işlemlerinizi gerçekleştiririz.

Adwords Reklam Kampanyası Yönetimi

Reklam kampanyanız yayında iken kampanyanızın performans analizlerini yapıyoruz. Tık Başı Maliyet ölçümlerine göre anahtar kelimelerinizin kalite puanlarına ve minimun teklif - maximum tekliflerin oranlarına göre performanslarını takip eder, size bu konuda yapılması gereken müdahaleler ve değişiklikler konusunda bilgi veririz.
Reklamlarınızın anahtar kelimelere göre raporları size haftalık yada istediğiniz periyodlarda sunulur.
Kredi Kartlarına Taksit İmkanı